Bakan Akar’ın açıklamalarından satır başları:

Gara’daki PKK’nın caniliğini, alçaklığını herkes görmeli. Fakat içimizdeki ve dışarıdaki bazı gafil ve hainler bu gerçeği görmemekte ısrar ediyor.

AB ‘insan hakları’ diyor. Gara’da şehit edilen masum vatandaşlarımızın yaşam hakkı ne olacak? Demokrasi havarileri artık ikiyüzlülüğü bırakmalı.

YUNANİSTAN’IN DOĞU EGE VE AKDENİZ’DEKİ TUTUMU

Mavi Vatan’da menfaatlerimizi korumakta kararlıyız!

(TCG Çeşme’ye Yunan F-16’larının tacizi) Gerekli cevap verildi. Bu tutumun iyi komşuluk ilişkilerine uygun olmadığını bir kere daha ifade ediyoruz.

ABD İLE S-400 GERİLİMİ

S-400 milli bir meseledir, Türkiye egemenlik hakkını kullanmıştır.S-400 savunma sistemi, tehdit ve tehlikeye karşı ihtiyaç duyulduğunda kullanılır. Türkiye’ye karşı bir taarruz niyeti yoksa kimseye zararı yok. Çözüm için yazdığımız mektuba cevap verilmedi. S-400’ü NATO sisteminden bağımsız, müstakil kullanacağız.

S-400 meselesi üzerinden ülkemize F-35 başta olmak üzere birtakım kısıtlamalar uygulanması müttefiklik ruhuna uygun değil.

BAKAN AKAR SAYI VERDİ

FETÖ ile mücadelemize kararlılıkla devam ediyoruz. 15 Temmuz’dan itibaren TSK’dan 21 bin 194 kişi ihraç edildi.[Son dakika! Türkiye’den sert F-35 ve S-400 açıklaması: Müstakil kullanacağız

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.